fbpx

izmanto savu iespēju

Strādā Šveicē

Mūsdienās augsti specializēti speciālisti bieži vien ir pieejami tikai ārzemēs. Pateicoties līgumam starp Šveici/Lihtenšteinu un ES, darba ņēmējiem no ES valstīm piekļuve darba tirgum Šveicē un Lihtenšteinā vairs nav problēma.

Ja esat ES pilsonis un vēlaties strādāt Šveicē vai Lihtenšteinā, Excellent Go4 Zueri West AG ir īstā vieta jums. Meklējam vācu valodā runājošus speciālistus no ES zonas, īpaši būvniecības un palīgdarbu, tehnoloģiju un rūpniecības jomās. Šeit jūs atradīsiet sarakstu ar mūsu pašreizējām vakancēm un pārskatu par darbu, ko mēs meklējam.

Uzņēmumā Excellent Go4 Zueri West AG mēs ne tikai rūpējamies par oficiālajiem noteikumiem, bet arī piedāvājam visaptverošu atbalstu visos svarīgos jautājumos, ieskaitot izmitināšanu. Tiklīdz jūs ieradīsities Šveicē vai Lihtenšteinā, jūs personīgi sagaidīs pieredzējis personāla konsultants, kurš informēs par visām nepieciešamajām darbībām un atbalstīs visos jautājumos. Mēs darām visu, lai mūsu darbinieki no ES zonas justos ērti un varētu optimāli attīstīt savu potenciālu.

izmanto savu iespēju

pagaidu

Pagaidu amati – elastība un plašas iespējas. Excellent Go4 Zueri West AG piedāvā pagaidu darbu dažādās jomās. Atrodiet elastīgas nodarbinātības iespējas, kas atbilst jūsu vajadzībām. Izmantojiet mūsu bezmaksas atbalstu, lai atrastu piemērotas pagaidu vakances un veicinātu savu karjeru.

Izmēģiniet un nomājiet

Izmēģinājuma un pārņemšanas pozīcijas – pierādi savas prasmes un atrodi savu sapņu darbu. Excellent Go4 Zueri West AG atbalsta jūs ceļā uz panākumiem. Izmantojiet šo iespēju, lai bez maksas saņemtu piemērotus darba piedāvājumus un atrastu labāko variantu savai profesionālajai izaugsmei.

pastāvīga nodarbinātība

Excellent Go4 Zueri West AG ir ideāli piemērots vadošiem amatiem un augsti kvalificētiem speciālistiem ar diplomu vai līdzvērtīgu kvalifikāciju. Mēs piedāvājam jums bezmaksas piemērotus piedāvājumus, kas atbilst jūsu vēlamajam karjeras ceļam. Izmantojiet iespēju salīdzināt piedāvājumus un atrast labāko variantu savai profesionālajai izaugsmei.

Soļi uz panākumiem

Izmaksas

Izmantojiet mūsu bezmaksas pakalpojumus un ļaujiet mums pavadīt jūs ceļā uz panākumiem. Mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu jums atrast savu sapņu darbu. Uzņēmumi sedz izmaksas par to, jo jūsu panākumi ir tas, kas mūs virza. Sagatavojieties savu profesionālo mērķu sasniegšanai un izpētīsim lieliskas iespējas kopā. Sāciet tagad un uzziniet, ko mēs varam darīt jūsu labā!

Dokumenti

Otrajā solī lūdzam norādīt savu kontaktinformāciju un ideālā gadījumā CV. Tas dod mums stabilu pamatu turpmākai darbībai un ļauj iegūt labāku priekšstatu par jums. Jūsu informācija ir ļoti svarīga, lai mēs varētu spert nākamo soli mūsu procesā.

Tikšanās

48 stundu laikā mēs sazināsimies ar jums pa tālruni, lai veiktu sākotnējo sarunu. Mēs vēlētos noskaidrot visus jautājumus un labāk iepazīt jūsu prasmes un idejas. Šī intervija kalpo, lai radītu stabilu pamatu turpmākajam kursam un vislabākajā iespējamajā veidā atbalstītu jūsu profesionālos mērķus.

Piedāvājumi

Mēs organizējam jums darba piedāvājumus un organizējam darba intervijas, kas notiek ērti tiešsaistē, izmantojot video telefoniju. Tādā veidā mēs nodrošinām elastīgu un efektīvu pielietošanas posmu, kas ietaupa gan laiku, gan ceļa izmaksas. Mēs rūpējamies, lai jums būtu iespēja sevi prezentēt vislabākajā iespējamajā veidā un parādīt savu potenciālu, atrodoties mājās.

Izmēģini

Tiklīdz viens vai vairāki uzņēmumi piekrīt jums, jūs ceļojat uz Šveici un pabeidzat izmēģinājuma dienas ar attiecīgajiem uzņēmumiem. Šīs izmēģinājuma dienas ļauj iepazīt darba vidi un gūt personisku iespaidu par potenciālajiem darba devējiem. Mēs atbalstām jūs šo svarīgo darbību organizēšanā un pavadām visa procesa laikā. Jūsu panākumi ir mūsu mērķis, un mēs esam apņēmušies sniegt jums vislabāko iespēju prezentēt sevi un atrast savu sapņu darbu.

Atlase

Pēc izmēģinājuma dienām jums ir iespēja izvēlēties piedāvājumu, kas jūs visvairāk uzrunā. Mēs esam šeit, lai sniegtu jums padomu un palīdzētu izsvērt dažādu iespēju priekšrocības un trūkumus. Jūsu personīgā labklājība un apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte, tāpēc mēs atbalstām jūs, pieņemot labāko lēmumu jūsu profesionālajai nākotnei. Veltiet laiku, lai izvēlētos sev piemērotāko piedāvājumu un sāciet savu jauno karjeru ar pārliecību un entuziasmu.

izmitināšana un atļauja

Mēs pārņemam jūsu pirmās izmitināšanas un darba atļaujas organizēšanu un pavadām jūs visā procesā. Mēs nokārtojam visas formalitātes jūsu vietā, lai jūs varētu sēdēt un atpūsties. Mūsu pieredzējušie eksperti parūpējas par visām detaļām, savukārt jūs varat vienkārši dot savu ieguldījumu un gaidīt savu jauno karjeras iespēju. Mēs nodrošinām, lai jūsu starts noritētu raiti, un atbalstām visos administratīvajos jautājumos.

Rūpes

Pat pēc tam, kad esat sācis strādāt Šveicē, mēs paliekam jūsu kontaktpersona un turpināsim jūs atbalstīt jautājumu vai problēmu gadījumā.

izmanto savu iespēju