fbpx

pasinaudok savo galimybe

Darbas Šveicarijoje

Šiandien labai specializuotus specialistus dažnai galima rasti tik užsienyje. Dėl Šveicarijos/Lichtenšteino ir ES susitarimo patekimas į darbo rinką Šveicarijoje ir Lichtenšteine ​​darbuotojams iš ES šalių nebekelia problemų.

Jei esate ES pilietis ir norėtumėte dirbti Šveicarijoje arba Lichtenšteine, Excellent Go4 Zueri West AG yra jums tinkama vieta. Ieškome vokiškai kalbančių specialistų iš ES erdvės, ypač statybos ir pagalbinių amatų, technologijų ir pramonės srityse. Čia rasite mūsų dabartinių laisvų darbo vietų sąrašą ir ieškomų darbų apžvalgą.

„Excellent Go4 Zueri West AG“ mes ne tik rūpinamės oficialiais reglamentais, bet ir siūlome visapusišką pagalbą visais svarbiais klausimais, įskaitant apgyvendinimą. Vos atvykus į Šveicariją ar Lichtenšteiną Jus asmeniškai pasitiks patyręs personalo konsultantas, kuris informuos apie visus reikiamus veiksmus ir padės visais klausimais. Darome viską, kad mūsų darbuotojai iš ES erdvės jaustųsi patogiai ir galėtų optimaliai plėtoti savo potencialą.

darbo tipai

laikina

Laikinos pareigos – lankstumas ir plačios galimybės. Excellent Go4 Zueri West AG siūlo laikinus darbus įvairiose srityse. Raskite lanksčias darbo galimybes, atitinkančias jūsų poreikius. Pasinaudokite mūsų nemokama pagalba, kad surastumėte tinkamas laikinas laisvas darbo vietas ir pakeltumėte savo karjerą.

Išbandykite ir išsinuomokite

Bandomosios ir perėmimo pozicijos – įrodykite savo įgūdžius ir susiraskite savo svajonių darbą. Puikus „Go4 Zueri West AG“ palaiko jus kelyje į sėkmę. Pasinaudokite proga ir gaukite tinkamų darbo pasiūlymų nemokamai ir raskite geriausią savo profesinio tobulėjimo variantą.

nuolatinis darbas

Puikus Go4 Zueri West AG idealiai tinka vadovaujančioms pareigoms ir aukštos kvalifikacijos specialistams, turintiems diplomą ar lygiavertę kvalifikaciją. Mes siūlome jums nemokamus tinkamus pasiūlymus, atitinkančius jūsų norimą karjeros kelią. Pasinaudokite galimybe palyginti pasiūlymus ir rasti geriausią variantą savo profesiniam tobulėjimui.

Žingsniai į sėkmę

Išlaidos

Pasinaudokite mūsų nemokamomis paslaugomis ir leiskite mums palydėti jus kelyje į sėkmę. Mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums rasti savo svajonių darbą. Įmonės padengia išlaidas, nes mus skatina jūsų sėkmė. Pasiruoškite siekti savo profesinių tikslų ir kartu išnagrinėkime puikias galimybes. Pradėkite dabar ir sužinokite, ką galime padaryti už jus!

Dokumentai

Antrame žingsnyje prašome pateikti savo kontaktinius duomenis ir idealiu atveju CV. Tai suteikia mums tvirtą pagrindą tolesniems veiksmams ir leidžia susidaryti geresnį jūsų vaizdą. Jūsų informacija yra labai svarbi, kad galėtume žengti kitą mūsų proceso žingsnį.

Susitikimas

Per 48 valandas susisieksime su jumis telefonu, kad pradėtume pokalbį. Norėtume išsiaiškinti visus klausimus ir geriau pažinti jūsų įgūdžius bei idėjas. Šis pokalbis padeda sukurti tvirtą pagrindą tolesniam kursui ir kuo geriau paremti jūsų profesinius tikslus.

Pasiūlymai

Organizuojame Jums darbo pasiūlymus ir organizuojame darbo pokalbius, kurie vyksta patogiai internetu per vaizdo telefoniją. Tokiu būdu įgaliname lanksčią ir efektyvią taikymo fazę, kuri taupo laiką ir kelionės išlaidas. Mes užtikriname, kad turėtumėte galimybę pristatyti save geriausiu įmanomu būdu ir parodyti savo potencialą patogiai savo namuose.

Pabandyk

Kai tik viena ar kelios įmonės su jumis sutinka, keliaujate į Šveicariją ir baigiate bandomąsias dienas su atitinkamomis įmonėmis. Šios bandomosios dienos leidžia pažinti darbo aplinką ir susidaryti asmeninį įspūdį apie potencialius darbdavius. Mes palaikome jus organizuojant šiuos svarbius veiksmus ir lydime jus viso proceso metu. Jūsų sėkmė yra mūsų tikslas, todėl esame įsipareigoję suteikti jums geriausią įmanomą galimybę prisistatyti ir rasti savo svajonių darbą.

Pasirinkimas

Po bandomųjų dienų turite galimybę išsirinkti jums labiausiai patinkantį pasiūlymą. Esame pasiruošę jums patarti ir padėti pasverti įvairių variantų privalumus ir trūkumus. Jūsų asmeninė gerovė ir pasitenkinimas yra mūsų prioritetas, todėl mes padedame priimti geriausią sprendimą dėl jūsų profesinės ateities. Skirkite laiko sau tinkamo pasiūlymo pasirinkimui ir pasitikėdami bei entuziastingai pradėkite naują karjerą.

apgyvendinimas ir leidimas

Mes perimame jūsų pirmosios apgyvendinimo ir leidimo dirbti organizavimą bei lydime jus viso proceso metu. Visus formalumus sutvarkome už Jus, kad galėtumėte atsisėsti ir atsipalaiduoti. Mūsų patyrę ekspertai pasirūpina visomis smulkmenomis, o jūs galite tiesiog prisidėti ir laukti naujos karjeros galimybės. Užtikriname, kad Jūsų startas vyktų sklandžiai ir palaikysime visais administraciniais klausimais.

Priežiūra

Net ir jums pradėjus dirbti Šveicarijoje, mes išliekame jūsų kontaktu ir toliau padėsime iškilus klausimams ar problemoms.

pasinaudok savo galimybe