fbpx

wykorzystaj swoją szansę

Praca w Szwajcarii

Obecnie wysoko wyspecjalizowani specjaliści są często dostępni tylko za granicą. Dzięki umowie między Szwajcarią/Liechtensteinem a UE dostęp do rynku pracy w Szwajcarii i Liechtensteinie nie stanowi już problemu dla pracowników z krajów UE.

Jeśli jesteś obywatelem UE i chciałbyś pracować w Szwajcarii lub Liechtensteinie, Excellent Go4 Zueri West AG jest właściwym miejscem dla Ciebie. Poszukujemy niemieckojęzycznych specjalistów z obszaru UE, zwłaszcza w obszarach budownictwa i rzemiosł pomocniczych, technologii i przemysłu. Tutaj znajdziesz listę naszych aktualnych ofert pracy oraz przegląd ofert pracy, których szukamy.

W Excellent Go4 Zueri West AG nie tylko dbamy o oficjalne regulaminy, ale również oferujemy kompleksowe wsparcie we wszystkich ważnych sprawach, w tym zakwaterowania. Zaraz po przyjeździe do Szwajcarii lub Liechtensteinu zostaniesz osobiście powitany przez doświadczonego konsultanta personalnego, który poinformuje Cię o wszystkich niezbędnych krokach i wesprze we wszystkich sprawach. Robimy wszystko, aby nasi pracownicy z obszaru UE czuli się komfortowo i mogli optymalnie rozwijać swój potencjał.

rodzaje pracy

tymczasowy

Stanowiska tymczasowe – elastyczność i szeroki wachlarz możliwości. Doskonałe Go4 Zueri West AG oferuje pracę tymczasową w różnych obszarach. Znajdź elastyczne możliwości zatrudnienia, które odpowiadają Twoim potrzebom. Skorzystaj z naszego bezpłatnego wsparcia, aby znaleźć odpowiednie oferty pracy tymczasowej i rozwijać swoją karierę.

Wypróbuj i zatrudnij

Stanowiska próbne i przejęcia – Udowodnij swoje umiejętności i znajdź wymarzoną pracę. Znakomity Go4 Zueri West AG wspiera Cię na drodze do sukcesu. Skorzystaj z okazji, aby bezpłatnie otrzymać odpowiednie oferty pracy i znaleźć najlepszą opcję dla swojego rozwoju zawodowego.

stałe zatrudnienie

Doskonała Go4 Zueri West AG jest idealna na stanowiska kierownicze i wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dyplomem lub równorzędnymi kwalifikacjami. Oferujemy bezpłatne odpowiednie oferty, które odpowiadają pożądanej ścieżce kariery. Skorzystaj z możliwości porównania ofert i znajdź najlepszą opcję dla swojego rozwoju zawodowego.

Kroki do sukcesu

Koszty

Skorzystaj z naszych bezpłatnych usług i pozwól nam towarzyszyć Ci w drodze do sukcesu. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci znaleźć wymarzoną pracę. Firmy ponoszą za to koszty, ponieważ Twój sukces jest tym, co nas napędza. Przygotuj się, aby osiągnąć swoje cele zawodowe i odkryjmy razem wspaniałe możliwości. Zacznij już teraz i odkryj, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dokumenty

W drugim kroku prosimy o podanie nam swoich danych kontaktowych, a najlepiej CV. Daje nam to solidną podstawę do dalszych działań i pozwala uzyskać lepszy obraz Ciebie. Twoje informacje są dla nas bardzo ważne, abyśmy mogli zrobić kolejny krok w naszym procesie.

Spotkanie

W ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy. Chcielibyśmy wyjaśnić wszelkie pytania i lepiej poznać Twoje umiejętności i pomysły. Ta rozmowa ma na celu stworzenie solidnej podstawy do dalszego kursu i jak najlepsze wsparcie Twoich celów zawodowych.

Oferuje

Organizujemy dla Ciebie oferty pracy i umawiamy na rozmowy kwalifikacyjne, które odbywają się wygodnie online za pośrednictwem wideotelefonii. W ten sposób umożliwiamy elastyczną i wydajną fazę składania wniosków, która oszczędza zarówno czas, jak i koszty podróży. Dbamy o to, abyś miał możliwość zaprezentowania się z jak najlepszej strony i pokazania swojego potencjału, a wszystko to w zaciszu własnego domu.

Spróbować

Gdy tylko jedna lub więcej firm wyrazi na to zgodę, udajesz się do Szwajcarii i odbywasz dni próbne z odpowiednimi firmami. Te dni próbne pozwalają poznać środowisko pracy i uzyskać osobiste wrażenie na temat potencjalnych pracodawców. Wspieramy Cię w organizacji tych ważnych kroków i towarzyszymy Ci przez cały proces. Twój sukces jest naszym celem i dokładamy wszelkich starań, aby dać Ci najlepszą możliwą szansę na zaprezentowanie się i znalezienie wymarzonej pracy.

Wybór

Po dniach próbnych masz możliwość wyboru oferty, która najbardziej Ci odpowiada. Jesteśmy tutaj, aby doradzić i pomóc rozważyć zalety i wady różnych opcji. Twoje dobre samopoczucie i satysfakcja są dla nas priorytetem, dlatego wspieramy Cię w podjęciu najlepszej decyzji dotyczącej Twojej przyszłości zawodowej. Poświęć trochę czasu na wybranie odpowiedniej dla siebie oferty i rozpocznij nową karierę z pewnością siebie i entuzjazmem.

zakwaterowanie i pozwolenie

Przejmujemy organizację Twojego pierwszego zakwaterowania i zezwolenia na pracę oraz towarzyszymy Ci przez cały proces. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, abyś mógł usiąść i zrelaksować się. Nasi doświadczeni eksperci zadbają o wszystkie szczegóły, podczas gdy Ty możesz po prostu wnieść swój wkład i cieszyć się nową możliwością kariery. Dbamy o to, aby Twój start przebiegł sprawnie i wspieramy Cię we wszystkich sprawach administracyjnych.

Opieka

Nawet po rozpoczęciu pracy w Szwajcarii pozostajemy Twoim kontaktem i nadal wspieramy Cię w przypadku pytań lub problemów.

wykorzystaj swoją szansę