fbpx

využiť svoju šancu

Práca vo Švajčiarsku

V súčasnosti sú vysoko špecializovaní odborníci často dostupní len v zahraničí. Vďaka dohode medzi Švajčiarskom/Lichtenštajnskom a EÚ už nie je pre zamestnancov z krajín EÚ problém s prístupom na trh práce vo Švajčiarsku a Lichtenštajnsku.

Ak ste občanom EÚ a chceli by ste pracovať vo Švajčiarsku alebo Lichtenštajnsku, Excellent Go4 Zueri West AG je pre vás tým pravým miestom. Hľadáme nemecky hovoriacich odborníkov z oblasti EÚ najmä v oblasti stavebníctva a pomocných živností, techniky a priemyslu. Tu nájdete zoznam našich aktuálnych voľných pracovných miest a prehľad prác, ktoré hľadáme.

V Excellent Go4 Zueri West AG sa staráme nielen o oficiálne predpisy, ale ponúkame aj komplexnú podporu vo všetkých dôležitých záležitostiach vrátane ubytovania. Hneď po príchode do Švajčiarska alebo Lichtenštajnska vás osobne privíta skúsený personálny poradca, ktorý vás bude informovať o všetkých potrebných krokoch a vo všetkých záležitostiach vás podporí. Robíme všetko pre to, aby sa naši zamestnanci z oblasti EÚ cítili príjemne a mohli optimálne rozvíjať svoj potenciál.

typy práce

dočasné

Dočasné pozície – flexibilita a široké možnosti. Vynikajúca Go4 Zueri West AG ponúka dočasné pracovné miesta v rôznych oblastiach. Nájdite flexibilné pracovné príležitosti, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Využite našu bezplatnú podporu na nájdenie vhodných dočasných voľných pracovných miest a napredovanie vo svojej kariére.

Vyskúšať a prenajať

Skúšobné a preberacie pozície – Preukážte svoje schopnosti a nájdite si vysnívanú prácu. Vynikajúci Go4 Zueri West AG vás podporuje na vašej ceste k úspechu. Využite túto príležitosť a získajte zdarma vhodné pracovné ponuky a nájdite najlepšiu možnosť pre svoj profesionálny rozvoj.

trvalý pracovný pomer

Vynikajúca Go4 Zueri West AG je ideálna pre manažérske pozície a vysokokvalifikovaných špecialistov s diplomom alebo ekvivalentnou kvalifikáciou. Ponúkame vám bezplatné vhodné ponuky, ktoré zodpovedajú vašej požadovanej kariérnej ceste. Využite možnosť porovnať ponuky a nájsť najlepšiu možnosť pre váš profesionálny rozvoj.

Kroky k úspechu

náklady

Využite naše bezplatné služby a dovoľte nám, aby sme vás sprevádzali na vašej ceste k úspechu. Robíme všetko pre to, aby sme vám pomohli nájsť prácu vašich snov. Spoločnosti znášajú náklady, pretože váš úspech je to, čo nás poháňa. Pripravte sa na dosiahnutie svojich profesionálnych cieľov a poďme spoločne preskúmať skvelé príležitosti. Začnite hneď a zistite, čo pre vás môžeme urobiť!

Dokumenty

V druhom kroku Vás poprosíme, aby ste nám poskytli svoje kontaktné údaje a ideálne aj životopis. To nám dáva pevný základ pre ďalšiu činnosť a umožňuje nám to urobiť si o vás lepší obraz. Vaše informácie sú pre nás veľmi dôležité, aby sme urobili ďalší krok v našom procese.

Stretnutie

Do 48 hodín vás budeme telefonicky kontaktovať, aby sme si pohovorili. Radi by sme si ujasnili akékoľvek otázky a lepšie spoznali vaše schopnosti a nápady. Tento rozhovor slúži na vytvorenie pevného základu pre ďalší kurz a na čo najlepšiu podporu vašich profesionálnych cieľov.

Ponuky

Zorganizujeme pre vás pracovné ponuky a dohodneme pracovné pohovory, ktoré prebiehajú pohodlne online cez videotelefonovanie. Týmto spôsobom umožňujeme flexibilnú a efektívnu fázu aplikácie, ktorá šetrí čas aj cestovné náklady. Zabezpečujeme, aby ste mali možnosť prezentovať sa tým najlepším možným spôsobom a ukázať svoj potenciál, a to všetko z pohodlia vášho domova.

Vyskúšaj

Hneď ako s vami jedna alebo viacero spoločností súhlasí, cestujete do Švajčiarska a absolvujete skúšobné dni s príslušnými spoločnosťami. Tieto skúšobné dni vám umožnia spoznať pracovné prostredie a získať osobný dojem o potenciálnych zamestnávateľoch. Podporujeme vás pri organizovaní týchto dôležitých krokov a sprevádzame vás počas celého procesu. Váš úspech je naším cieľom a sme odhodlaní poskytnúť vám tú najlepšiu možnú šancu prezentovať sa a nájsť si prácu snov.

Výber

Po skúšobných dňoch máte možnosť vybrať si ponuku, ktorá vás najviac osloví. Sme tu, aby sme vám poradili a pomohli vám zvážiť výhody a nevýhody rôznych možností. Vaša osobná pohoda a spokojnosť sú našou najvyššou prioritou, preto vás podporujeme pri prijímaní toho najlepšieho rozhodnutia pre vašu profesionálnu budúcnosť. Nájdite si čas na výber tej správnej ponuky pre vás a začnite svoju novú kariéru s istotou a nadšením.

ubytovanie a povolenie

Prevezmeme organizáciu vášho prvého ubytovania a vášho pracovného povolenia a sprevádzame vás celým procesom. Všetky formality vybavíme za vás, takže sa môžete pohodlne usadiť a relaxovať. Naši skúsení odborníci sa postarajú o všetky detaily, pričom vy môžete jednoducho prispieť a tešiť sa na svoju novú kariérnu príležitosť. Zabezpečujeme, aby váš začiatok prebehol hladko a podporujeme vás vo všetkých administratívnych záležitostiach.

Starostlivosť

Aj keď ste začali vo Švajčiarsku, zostávame vaším kontaktom a naďalej vás podporujeme v prípade otázok alebo problémov.

využiť svoju šancu